Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Preluare ipotecar de recuperator ?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Preluare ipotecar de recuperator ?

Poate interveni recuperatorul chiar dacă lunar se plătește aproape toată suma prin poprire totală pe salariu de către banca care este si imprumutant si angajator al salariatului respectiv ?
tomas dona, utilizator