avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Preluare ipotecar de recuperator ?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Preluare ipotecar de recuperator ?

Poate interveni recuperatorul chiar dacă lunar se plătește aproape toată suma prin poprire totală pe salariu de către banca care este si imprumutant si angajator al salariatului respectiv ?
Ultima modificare: Marți, 5 Martie 2019
tomas dona, utilizator

Alte discuții în legătură

Banca mi-a retras ilegal din cardul de salariu aproape tot salariul toma ciprian toma ciprian BCR mi-a retras ilegal din cardul de salariu aproape tot salariul Ma numesc Toma Ciprian . Am un card un card de debit pe care imi primesc drepturile ... (vezi toată discuția)
Despre executarea silita andreyuza andreyuza am credite luate de la diferite banci,din cauza cresterei ratelor lunare nu am mai reusit sa le platesc de aproape 2 ani.executorul silit ma ameninta ca imi ia ... (vezi toată discuția)
Poprire pe salariu in contul excutorului Georgia_cs Georgia_cs Buna ziua. Am schimbat recent angajatorul si am primit luna aceasta instiintar de poprire pe 1/3 din venitul net. Ce m-a uimit pe mine este ca banii din ... (vezi toată discuția)