avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cabina foto
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cabina foto

Buna ziua.Pentru a infiinta un PFA pentru a merge cu o cabina foto la nunti e nevoie de curs de fotograf care sa ateste ca sunt pregatit in domeniu?

Alte discuții în legătură

Cum as putea presta servicii foto? doar daca sunt firma sau se poate si freelance? Bogdanovici24 Bogdanovici24 Buna seara.In primul rand as vrea sa mentionez ca sunt student si de curand m-am apucat de studiat elemente legate de editari foto si as dori sa incep o ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa activitati fotografice - e necesara calificarea? leinad20 leinad20 Buna seara! Vreau sa infiintez un PFA, dar nu prea am inteles multe despre procedura, acte necesare, etc. Pe forum am gasit mai multe raspunsuri, dar diferite, ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa - diploma de specialitate in domeniu sau nu RamonaBG RamonaBG Buna ziua, Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. Imi doresc sa deschid un PFA pe cod caen 7420 Activitati fotografice, insa eu nu am studii de ... (vezi toată discuția)