avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhive intreprinderi desfiintate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhive intreprinderi desfiintate

unde gasesc arhiva fostei IFLGS Bucuresti si cea a Trustului de constructii industriale Ploiesti, multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:48, 19 Iunie 2020
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
1. Avand in vedere ca, societatea Trustul de Constructii Industriale Prahova. a fost radiata in octombrie 2012, persoana in cauza va trebui sa va adresati lichidatorului judiciar pentru a i se comunica unde s-a depus arhiva fostului sau angajator.

In speta, trebuie sa luati legatura cu A&M ARHIVE CENTER SRL ,Str. Pompelor, nr. 3, 100411 Ploiești

2. SC Foraj Bucureşti Sa (Fosta Foradex SA Bucureşti, Fosta IFGLS Bucureşti) - Administrator Judiciar Via Insolv SPRL
[ link extern ] /
Ultima modificare: Miercuri, 13 Martie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic
Bună ziua,soțul meu caută arhivele acestei foste întreprinderi.Va rog mă puteți ajuta cu un Nr de telefon de unde v-ați luat dv.adeverinta ptr.pensionare. Vă mulțumesc!

danciu54 a scris:

unde gasesc arhiva fostei IFLGS Bucuresti si cea a Trustului de constructii industriale Ploiesti, multumesc

@ febletea

Soțul dvs sa ia legatura cu societățile mentionate in raspunsul anterior
Mulțumesc frumos!


Cornel Vasile a scris:

@ febletea

Soțul dvs sa ia legatura cu societățile mentionate in raspunsul anterior

Bunaziua ude se găsește cartea de muncă

Alte discuții în legătură

Solicitare adeverinta grupa manolachivasile manolachivasile Buna ziua D-l Popa Vasile, din comuna Tazlau, jud. Neamt, a lucrat in perioada 1975-1980 in meseria de zidar- betonist la Trustul de constructii ... (vezi toată discuția)
Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am lucrat la iflgs in perioada 1984-1991 si ami trebuie ... Daniela Chiriac Daniela Chiriac Buna ziua, Am lucrat la IFLGS in perioada 1984-1991 si ami trebuie o adeverinta privind sporurile si adaosurile reglementate prin lege. Aceasta adeverinta ... (vezi toată discuția)