Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhive intreprinderi desfiintate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhive intreprinderi desfiintate

unde gasesc arhiva fostei IFLGS Bucuresti si cea a Trustului de constructii industriale Ploiesti, multumesc
1. Avand in vedere ca, societatea Trustul de Constructii Industriale Prahova. a fost radiata in octombrie 2012, persoana in cauza va trebui sa va adresati lichidatorului judiciar pentru a i se comunica unde s-a depus arhiva fostului sau angajator.

In speta, trebuie sa luati legatura cu A&M ARHIVE CENTER SRL ,Str. Pompelor, nr. 3, 100411 Ploiești

2. SC Foraj Bucureşti Sa (Fosta Foradex SA Bucureşti, Fosta IFGLS Bucureşti) - Administrator Judiciar Via Insolv SPRL
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic
Bună ziua,soțul meu caută arhivele acestei foste întreprinderi.Va rog mă puteți ajuta cu un Nr de telefon de unde v-ați luat dv.adeverinta ptr.pensionare. Vă mulțumesc!

danciu54 a scris:

unde gasesc arhiva fostei IFLGS Bucuresti si cea a Trustului de constructii industriale Ploiesti, multumesc

@ febletea

Soțul dvs sa ia legatura cu societățile mentionate in raspunsul anterior
Mulțumesc frumos!

Cornel Vasile a scris:

@ febletea

Soțul dvs sa ia legatura cu societățile mentionate in raspunsul anterior

Bunaziua ude se găsește cartea de muncă