avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... CEDO
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

CEDO

in urma unei sesizari depusa la CEDO intr-o anumita problema de o persoana fizica, bineinteles printr-un avocat,as dori sa stiu in urma hotarilor luate de cei de la CEDO, acestia sunt obligati sa transmit deciziile si celor care au facut sesizarea?

Alte discuții în legătură

Termen peraspera peraspera Am cerut TB decizia civila si am primit prin posta Adresa TB din 27.11.2008: ...dosarul X \"s-a solutionat la 3.10.2008 si se afla in curs de redactare\". ... (vezi toată discuția)
Cai de atac dupa inalta curte de casatie si justitie,in romania inainte de cedo clau1858 clau1858 Buna seara,as dori sa va intreb care mai sunt caile de atac in Romania,dupa hotararea data de catre Inalta Curte de Casatie si Justititie?pun aceasta ... (vezi toată discuția)
Discriminare s-au altceva? bejenarv bejenarv Am ajuns intr-o situatie si nu stim pe ce cale sa apucam. Suntem 27 persoane care am intentat proces companiei T si am castigat la fond obligarea firmei la ... (vezi toată discuția)