avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1662 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Viata in Italia agresat in strada
Discuție deschisă în Viata in Italia

agresat in strada

buna ziua as dori si eu niste informati in legatura cu un incident ce lam avut seara trecuta am.
am esit din casa sa merg la magazin sa imi eau niste necesitai si in drum spre magazin un baiat in varsta de 28 de ani mia adresat mai multe lovituri si in urma a cestor lovituri am scapat telefonul si mi sa spart credeti ca imi pot recupera bani pt reparatie telefonului

Alte discuții în legătură

Numere false scuter andreimarin2020 andreimarin2020 Buna ziua in data de 04.06.2019 am fost la o cunostinta , in curtea acestuia se afla un scuter , am intrebat baiatul care avea acest scuter in curte sa imi dea ... (vezi toată discuția)
Sechestare olga1 olga1 buna seara daca se poate sa imi raspundeti si mie la o intrebare ma numesc olga am 25 de ani pe data de 17 mam intalnit cu un baiat de pe net care lam mai ... (vezi toată discuția)
Accident cu victima - cheltuieli de spitalizare mirceadanutz mirceadanutz salut! acum 2 ani jumate mergeam cu masina pe un drum agricol. intr-o curba fara vizibilitate mi-a aparut brusc un scuterist. mergea pe partea stanga, adica pe ... (vezi toată discuția)