Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilanț și Balanță de lichidare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilanț și Balanță de lichidare

Buna ziua,îmi poate trimite cineva,vă rog,un model de bilanț și balanță de lichidare pt a închide o firma fără activitate la adresa: caldarariu.o@yahoo.com
Am trecut de etapa I,dar a II-a e complicata pt mine.Am înființat firma in speranța de a primii fonduri prin programul start-up,pt o mică afacere.Din păcate pt mine,proiectul nu a fost aprobat.Multumesc!
Ca.Ov., utilizator
Doar un contabil autorizat membru ceccar (cu care sa colaborati pe baza contractului de prestari servicii contabile pentru cateva zile cat ii trebuie sa le intocmeasca) va poate intocmi si semna situatia financiara adica acel bilant de lichidare pe care sa-l depuneti mai intai o copie la finante de unde va da numar de inregistrare si apoi la registrul comertului.
Mulțumesc mult!