Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Formulare si procedura promovare in grad profesional ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Formulare si procedura promovare in grad profesional funcționar public

Ma ajutati, va rog cu procedura privind promovare in grad profesional funcționar public ?
Multumesc anticipat.
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]

sau

[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Mulțumesc frumos.
Imi sunt de ajutor.