Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatii organizare eveniment
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatii organizare eveniment

Imi trebuie autorizatie de la primarii daca organizez prin Srl un eveniment pt masini: filmare pe drum public pe Transalpina, expozitie masini? Eu inchei contract cu cel care participa, dar ce fel de autorizatii imi sunt necesare pt organizarea lui?
AndreeaCatalina0588, utilizator