avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatii organizare eveniment
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatii organizare eveniment

Imi trebuie autorizatie de la primarii daca organizez prin Srl un eveniment pt masini: filmare pe drum public pe Transalpina, expozitie masini? Eu inchei contract cu cel care participa, dar ce fel de autorizatii imi sunt necesare pt organizarea lui?
Ultima modificare: Duminică, 14 Aprilie 2019
AndreeaCatalina0588, utilizator

Alte discuții în legătură

Pfa poate organiza un targ? madazug madazug Buna ziua, Doresc sa organizez un targ de mestesuguri, si ma intereseaza care ar fi baza legala obligatorice pentru a putea face acest ;lucru. Ma mai ... (vezi toată discuția)
Inființare firma servicii foto danielaDAV danielaDAV Buna ziua ! Vreau sa mi măresc veniturile,oferind in timpul liber servicii foto pt clientii din cluburi. Ce acte ar fi necesare pentru a-mi desfășura ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de la primarie pt organizare targuri? ismi3ismi ismi3ismi sunt autorizat ca Intreprindere Individuala.am ca activitate secundara si codul CAEN 8230-activitati de organizare targuri,expozitii,congrese.doresc sa ... (vezi toată discuția)