Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Intrare prin efractie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Intrare prin efractie

Inafara programului scolii copiii s-au jucat cu mingea in curtea scolii. Au dat in minge si a intrat in scoala printr-un geam deschis. Doi copii (unul din ei al meu, 14 ani impliniti) au tinut de un tomberon ca un alt copil sa intre in scoala sa recupereze mingea. Copilul care a intrat in scoala a spart un geam prin scoala, la usa cancelariei. Deseara sunt chemata la scoala. Va rog sa-mi spuneti ce se poate intampla... probabil va fi chemata politia. Sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc
La nimic ! Probabil la scaderea notei la Purtare !