Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Daca un angajat intocmeste fara constiinciozitate, ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Daca un angajat intocmeste fara constiinciozitate, fara a folosi date corecte, un raport pe baza caruia se imparte o prima, comite acesta o infractiune?

Daca un angajat intocmeste fara constiinciozitate, fara a folosi date corecte, un raport pe baza caruia se imparte o prima unor angajati, comite acesta o infractiune?
cuvantuleputere, utilizator
Cine poate reclama aceste fapte? Unde trebuiesc aceste fapte sa fie reclamate?