Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... as vrea sa stiu daca intru in recalculare cu dosarul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

as vrea sa stiu daca intru in recalculare cu dosarul de pensionare

am lucrat ca mecanic de locomativa in gr 1 timp de 30 de ani am iesit la pensie ladata
de17 03 2009cu un stagiu de cotizare de28 ani 5 luni 13 zile la pc g scrie nr de puncte realizate;52.69358.si la pc2;punctej mediu anual de 2.10774
Punctajul mediu anual va fi de aproximativ 3,2xxxx
Majorarea va fi tot in jurul a 1000 lei