Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul impozit zilieri
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul impozit zilieri

Buna ziua! Pentru calcularea impozitului la zilieri, din mai 2019,se deduce CASS din brut si pe urma se aplica impozitul sau impozitul se aplica la brut?
george-neagu, moderator