avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1933 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... arhiva notar pensionat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

arhiva notar pensionat

In urma cu 3 ani am incheiat mai multe contracte la un notar. In prezent as avea nevoie de duplicate dupa 2 contracte, dar notarul respectiv s-a pensionat. Cine preia arhiva unui notar care se pensioneaza?

Alte discuții în legătură

Contract apartament pierdut lex_ad lex_ad ce se poate face in cazul in care un contract de apartament sa pierdut ......mai exista doar o copie ..dupa contractul respectiv ....ce s epoate face pt. ... (vezi toată discuția)
Cumparare casa, proprietar fara contract de vanzare cumparare Andrei Mihai Andrei Mihai Buna ziua, Doresc sa cumpar o casa, dar proprietarul nu mai are actul de cumparare al locuintei cu care figureaza in CF. Exista posibilitatea ca dupa ce ... (vezi toată discuția)
Contract vanzare cumparare apartament Daniel2790 Daniel2790 Buna ziua, Am plastifiat contractul de la apartament ( mare prostie nu am stiut ca nu e voie) deoarece era foarte deteriorat contractul fiind intocmit in ... (vezi toată discuția)