Forum Discuţii diverse Cultură generală SPERĂM CA SĂ NU UITĂM NICIODATĂ ISTORIA SPRE A NU ...
Discuție deschisă în Cultură generală

SPERĂM CA SĂ NU UITĂM NICIODATĂ ISTORIA SPRE A NU FI OBLIGAȚI LA REPETARE!

IERTĂM DAT NU UITĂM! RUSALIILE NEGRE, 68 DE ANI DE LA DEPORTĂRILE ÎN BĂRĂGANE FĂRĂ DE SFÂRȘIT ȘI, PENTRU MULȚI, FĂRĂ DE ÎNTOARCERE!
[ link extern ]
Multumesc pentru aceasta pagina a existentei natiei romane.
Pagina de care nici astazi guvernele vandute Moscovei nu tine cont, nu ofera juste reparatii si recunoasterea atrocitatilor pentru a putea face atat doliul victimelor cat si doliul dezonorarii natiunii.
In final, Hitler, Stalin, Groza, Iliescu nu sunt decat simple nume care descriu aceeas monstrozitate a speciei!!!