Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... legea 196/2018
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

legea 196/2018

Buna Ziua.Va rog sa-mi comunicati - care este nr. de proprietari care trebuie sa depuna declaratia si cererea de adeziune pentru ca asociatia sa-si poata face dosarul de inregistrare la tribunal.Ce se intimpla cu proprietarii care nu de pun astfel de documente.
și care sunt drepturile de care nu beneficiaza?