avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 117 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... O persoana fizica poate avea si PFA si II?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

O persoana fizica poate avea si PFA si II?

Buna ziua,
O persoana fizica poate avea si PFA si II? (coduri CAEN diferite). Ma refer aici la cazul in care pe PFA nu pot adauga si alte coduri CAEN (este obiect unic de activitate).
Multumesc de raspunsuri.

Alte discuții în legătură

Adaugare cod caen mariapopovici mariapopovici Coduriile CAEN 7912 respectiv 7990, se pot folosi si de firme care nu sunt agentii turistice sau nu au licenta de turism? Am o firma PFA,care are obiect ... (vezi toată discuția)
Pfa comunicare mauraanghel mauraanghel Buna ziua! Eu sunt jurnalist de formatie. As putea sa infiintez PFA cu profil comunicare, asta este clar. Dar cit de mult se poate extinde acest domeniu? Spre ... (vezi toată discuția)
Adaugare cod caen la pfa voda.anca voda.anca Buna ziua, In 2010 am infiintat PFA. Codurile caen pe care le am nu ma ajuta sa efectuez o activitate noua. Cum trebuie sa procedez pentru adaugarea unui ... (vezi toată discuția)