Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Beneficii - angajare in cursul lunii in domeniul ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Beneficii - angajare in cursul lunii in domeniul constructiilor

Buna ziua,
as dori sa stiu daca angajatii unei firme de constructii care isi incep activitatea in cursul lunii, beneficiaza de scutirile aferente.
Multumesc.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Pentru activitatea desfasurata in cursul lunii respective vor beneficia de scutirile aferente.