Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proiect de lege privind salarizarea
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proiect de lege privind salarizarea

Va fi valabila introducerea coeficientilor de ierarhizare si la privat???
Proiectul de Lege nu face distinctie cu privire la sectoarele de activitate bugetar sau privat.