Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Restituire taxa auto prin instanta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Restituire taxa auto prin instanta

Am o masina Tucson din 2008 mai, cumparata noua prin leasing. Nu am reusit sa depun cerere de restituire a sumei prin ANAF si as vrea sa depun la judecatorie asa cum m.au indrumat doamnele de la ANAF, insa nu am idee cum sa formulez cererea si ce acte sa atasez. Multumesc. Lorena
Lorenanicoleta, utilizator