Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Acte prima casa
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Acte prima casa

Buna ziua
La circa financiara pentru înregistrarea unui apartament cumpărat cu prima casa actele necesare trebuie sa fie originale sau copii xerox?
Mă refer releveu apartament,actul de vânzare și certificat energetic și dacă știți că mai trebuie alte acte
Mulțumesc
Se depun copii xerox.