Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Carti tehnice ale constructiilor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Carti tehnice ale constructiilor

Caut cartile tehnice ale constructiilor pentru blocurile de locuinte construite pana in anul 1990 in comuna Pardina (fosta 1 Mai) jud.Tulcea de către IAS Pardina si Tatanir.
Ma poate ajuta cineva cu informatii legate de aceasta?
Va multumesc!
Daca firmele nu mai exista...cred ca puteti incepe de la Arhivele nationale, filiala Tulcea-gasiti adresa pe net.
Puteti obtine usor cartile tehnice de la servciul urbanism din primaria teritoriala care a emis autorizatia de constructie edificiu