Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Închirieri in regim hotelier
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Închirieri in regim hotelier

Buna dimineața.
Am deschis de curând o firma (domeniul de activitate este agenție imobiliara) împreună cu un prieten. El este asociat unic eu sunt administrator. Tot el a cumpărat 2 apartamente, persoana fizica fiind, pe care intentionam sa le închiriem in regim hotelier prin firma noastră.
Care este forma legala prin care noi putem face acest lucru?
AliGeoSilva, utilizator