Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Titluri de stat refuzate la plată
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Titluri de stat refuzate la plată

La început de august era scadenta plata dobânzii!
Funcționara îmi spune că a efectuat plăți către alții, iar eu nu apar în programul ei de calculator.
Insist, sună pe cineva și îmi spune că dobânzile pentru august se vor achita în septembrie.

Mă consider înșelat!
Cui să mă adresez?
Poate va ajuta informatia de la adresa urmatoare pentru a identifica clar data de plata a dobanzii pentru fiecare cod a emisiunii Tezaur. In rest doar de ei si de la ei aflati detalii depindem.[ link extern ]
george-neagu, moderator