avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 819 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Titluri de stat refuzate la plată
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Titluri de stat refuzate la plată

La început de august era scadenta plata dobânzii!
Funcționara îmi spune că a efectuat plăți către alții, iar eu nu apar în programul ei de calculator.
Insist, sună pe cineva și îmi spune că dobânzile pentru august se vor achita în septembrie.

Mă consider înșelat!
Cui să mă adresez?
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 18:15, 20 August 2019
Poate va ajuta informatia de la adresa urmatoare pentru a identifica clar data de plata a dobanzii pentru fiecare cod a emisiunii Tezaur. In rest doar de ei si de la ei aflati detalii depindem.[ link extern ]
Ultima modificare: Marți, 20 August 2019
george-neagu, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Titluri de stat refuzate la plată Sergiu92 Sergiu92 La început de august era scadenta plata dobânzii! Funcționara îmi spune că a efectuat plăți către alții, iar eu nu apar în programul ei de ... (vezi toată discuția)
Calcul dobanzi si penalizari contributii la buget ciobanc ciobanc am studiat normele de calcul a dobanzilor si penalizarilor de intarziere la plata cpntributiilor la bugetul de stat,dar calculele mele nu sunt conforme cu fisa ... (vezi toată discuția)
Acciza la gaze w_v_w_v w_v_w_v Am constatat dupa postarile unor utilizatori ca unii nu au acciza pe factura de gaz. Aveti trecute cumva rubrica separata acciza pe factura de gaz? Si ... (vezi toată discuția)