Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Accident cu victime
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Accident cu victime

Buna seara am avut un accident impreuma cu tatal meu soldat cu patru victime acum o luna de zile.eu am fost incarcerata cu multiple fracturi ,tatal cu probleme la gat iar din masina cealalta soferul nimic ,iar alti doi ocupanti cu fracturi de membre.Tata a fost gasit vinovat ca nu a acordat prioritate de dreapta dar masina care ne a lovit era la intrecere si ne a lovit si ne a rasucit arucandu ne in semafor ,masina noasta are dauna totala .As vrea sa stiu ce ii se poate intampla tatalui.Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~