avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 763 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Tip extras de carte funciara
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Tip extras de carte funciara

Buna ziua.

Am nevoie de un extras de carte funciara pentru un contract de intretinere. Pe site-ul OCPI am gasit 3 tipuri: de informare online, de informare la ghiseu si de autentificare. De care am eu nevoie? Sau ce diferente sunt intre ele?

Multumesc.

Alte discuții în legătură

Extras carte funciara mshboss mshboss Buna seara! Un extras de carte funciara pt autentificare este valabil din momentul înregistrării cererii, sau este valabil din momentul emiterii lui de ... (vezi toată discuția)
Mostenire teren? da/nu? OgicaL OgicaL Buna ziua! Am gasit prin casa un contract de vanzare-cumparare al unui teren din anul 2005 pe numele tatalui meu (decedat in 2006), el fiind ... (vezi toată discuția)
Obținere cf Salatioan Salatioan Buna ziua, Am avut un credit imobiliar pe care l-am rambursat urmează radierea,in câteva zile.Vreau sa știu va rog cum obțin CF-ul deoarece doresc sa ... (vezi toată discuția)