Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren mai putin fizic decât în acte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren mai putin fizic decât în acte

Buna ziua , Am un teren de 900 mp in acte iar fizic sunt 850 mp vecini au cadastru și la est,vest,nord,sud cum imi pot recupera diferenta? De si unul din vecini are mai putin cu 100 mp dar a renunțat la ei si a facut cadastru pe mp care zu iesit.
Va multumesc .
Teren casa, utilizator