Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Construcție anexe
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Construcție anexe

Bună ziua,vecinul meu a inceput sa își construiască niste anexe in gradina,fundația fiind turnata exact la limita de hotar,întrebarea mea este,nu trebuia să păstreze o anumită distanță ?
Buna ziua,
Ba da, minimum 60 de cm.
Faceti o sesizare/plangere la primaria din localitate/comuna.