Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... video-chat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

video-chat

Cum se poate autoriza activitatea de video-chat.?Ce acte normative reglementeaza aceasta activitate?
Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la liviu@goga.ro