avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 790 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Suma dubioasa - Alte venituri/Cheltuieli executare ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Suma dubioasa - Alte venituri/Cheltuieli executare silita (21.A.36.50.00)

Buna ziua, M-am trezit pe ghiseul.ro ca am de plata 2 lei pentru cheltuieli executare silita dar la detalii nu scrie pntru ce, doar 21.A.36.50.00 Alte venituri/Cheltuieli executare silita. Cum pot sa fac aflu pentru ce este aceasta suma? Mi se pare ciudat sa nu scrie la detalii nimic. Multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Executare ifn Iulia Gabriela Iulia Gabriela Bună ziua! ma aflu într-o situație un pic ciudata cu un birou executor judecătoresc. în data de 3. 04. mi s-a instituit o poprire pe conturile bancare ... (vezi toată discuția)
Executare silita ioanad86 ioanad86 Buna ziua, In anul 2008 am facut un credit si timp de 4 ani am platit rata lunar. Dupa 4 ani de zile am fost in imposibilitate sa platesc, am incercat sa ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara si acuzatie de abandon de familie Cristian V Cristian V Buna ziua, o sa incep prin a prezenta un pic cazul meu , am divortat in 2016 , conform deciziei de divort a rezultat o pensie alimentara de 1/4 din veniturile ... (vezi toată discuția)