Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat Bucuresti Specializat Asociatii proprietari
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat Bucuresti Specializat Asociatii proprietari

Buna seara,

Caut un avocat specializat in legislatia asociatiilor de proprietari si cu spete castigate. Bucuresti.
Va puteti adresa Baroului de avocati sau accesati consultanti (scrieti "avocati" in cahenarul "cauta" din susul paginii si va alegeti persoana dorita.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Da mersi insa eu caut specializat pe asa ceva. Toti zic ca sunt si cand intrebi detalii habar nu au.