avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat Bucuresti Specializat Asociatii proprietari
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat Bucuresti Specializat Asociatii proprietari

Buna seara,

Caut un avocat specializat in legislatia asociatiilor de proprietari si cu spete castigate. Bucuresti.
Cel mai recent răspuns: VictorArditti , utilizator 08:15, 12 Noiembrie 2019
Va puteti adresa Baroului de avocati sau accesati consultanti (scrieti "avocati" in cahenarul "cauta" din susul paginii si va alegeti persoana dorita.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Da mersi insa eu caut specializat pe asa ceva. Toti zic ca sunt si cand intrebi detalii habar nu au.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! sunt in căutarea unui domn/doamnă avocat/ă de drept ... Andra Patrichi Andra Patrichi Buna ziua! Sunt in căutarea unui domn/doamnă avocat/ă de drept internațional pentru lămurirea unor aspecte juridice. Mulțumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in ... Arcadiavegas Arcadiavegas Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in dreptul muncii - este vorba despre discriminare pe criterii de virsta, multumesc. (vezi toată discuția)
Avocat familiarizat in dreptul transporturilor? Andrei2346768 Andrei2346768 Buna ziua, Am nevoie de un avocat familiarizat cu dreptul transporturilor pentru a clarifica cateva nelamuriri. (vezi toată discuția)