Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxa de timbru
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxa de timbru

Buna ziua,
Va rog puteti sa ma lamuriti cum se stabileste taxa de timbru.
va multumesc

In functie de obiectul cauzei.Legea nr. 146/1997 (Actualizata 2009), privind taxele judiciare de timbru