Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Cum pot iesi din cont?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Cum pot iesi din cont?

Cum pot iesi din cont, fara sa-i sterg? Calculatorul este folosit de mai multe persoane, n-as vrea sa intervina cineva in forum in numele meu.
Iesiti prin folosirea functiei Logout (este scris cu rosu in coltul din dreapta sus)...
Multumesc
Logout este exact peste bara pe care scrie Home, ...., etc si pica chiar unde scrie Consultanti. De cate ori vreau sa ies din cont, de atetea ori imi arata consultantii. Ma scuzati, dar aici ceva nu merge.
Buna seara. Ce browser folositi? Ati putea face un print screen al ecranului dvs. sa il trimiteti la alin@avocatnet.ro? M-ar interesa pentru ca e clar o problema a computerului dvs. si imi trebuie imaginea respectiva ca sa imi dau seama ce sfaturi sa va dau.

Multumesc anticipat.
Si la mine este aceiasi problema. Nu pot sa ies din cont. „Logout” este sub meniul Consultanti. Pana azi nu m-am confruntat cu acesta problema. Va rog sa ma ajutati.