avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 930 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare carte muncă.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare carte muncă.

Am lucrat în Brașov la uzina 2 muncitor necalificat în anul 1978pîna în 1979 .rog sami spuneți dacă puteți scoate actele necesare?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:11, 27 Noiembrie 2019
În 1991, prin Hotarare de Guvern, unitatea s-a transformat în „Uzina Carfil” Brașov.

În 1998, a devenit societate comercială pe acțiuni, cu capital integral de stat, luând denumirea de SC CARFIL SA Brașov.
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechime muncă Arsene1876@gmail.com Arsene1876@gmail.com Caut firmă ptr.obținerea vechimea și grupa de muncă ? (vezi toată discuția)
Buna ziua, domnule avocat, va rog foarte mult sa-mi spuneti daca ... COSTICA DALBAN COSTICA DALBAN Buna ziua, Domnule avocat, Va rog foarte mult sa-mi spuneti daca dumneavoastra ma puteti ajuta, in vederea obtinerii adeverintei pentru dobandirea GRUPEI de ... (vezi toată discuția)
Adeverinta calcul pensie de la tractorul, brasov viorelada viorelada Bună ziua, vă rog să îmi spuneți de unde pot scoate adeverințele necesare pensionarii-grupa a II - a,sporuri-având în vedere ca am lucrat la Tractorul ... (vezi toată discuția)