Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare carte muncă.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare carte muncă.

Am lucrat în Brașov la uzina 2 muncitor necalificat în anul 1978pîna în 1979 .rog sami spuneți dacă puteți scoate actele necesare?
În 1991, prin Hotarare de Guvern, unitatea s-a transformat în „Uzina Carfil” Brașov.

În 1998, a devenit societate comercială pe acțiuni, cu capital integral de stat, luând denumirea de SC CARFIL SA Brașov.
[ link extern ] /