Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buton renuntare editare/scriere
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buton renuntare editare/scriere

Buna seara,
de ce nu exista si un buton de renuntare publicare mesaj? Adineauri am vrut sa-mi editez un mesaj, m-am razgandit si de fapt nu mai voiam sa scriu nimic. Si nu am putut, a trebuit sa scriu ceva si am pus un punct.
:(
Ana-Maria Dutescu, Avocat
Folositi butonul "raporteaza abuz" si moderatorul de la aceea sectiune va sterge mesajul respectiv....
Ahaaaa,
saru'mana.
Sau chiar daca a aparut mesajul respectiv , poti da editare si ii stergi sau schimbi continutul. Asa iti poti si corecta ulterior eventualele greseli de ortografie facute din graba!:P
Cu editarea in sine nu am o problema.
Daca vreau sa sterg TOT continutul, adica sa renunt de tot la a mai publica ceva, nu se poate.
Asta era problema, ca ma mai razgandesc si nu vreau sa se mai publice nimic - adica ma intrebam de ce nu exista un buton de stergere a propriilor mesaje, poate ceva gen instrument ca al moderatorilor, dar care sa actioneze doar asupra mesajelor proprii.
Oricum si cu "raportare abuz" cum a zis doamna 2007_rozi e ok.
A existat mult timp posibilitatea de stergere a mesajelor proprii, dar s-a dovedit neeficienta. Situatiile in care chiar exista un motiv serios pentru scoaterea cu totul a mesajului sunt putine, asa ca raportarea unui mesaj cvasi-gol nu e o problema.