Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inregistrare factura
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inregistrare factura

Buna ziua,
Am si eu o dilema si va rog sa ma ajutati in aceasta problema ,
Firma la care lucrez se ocupa cu constructii,patroana firmei mai are un restaurant si am primit 2 facturi pt PRESTARE SERVICI CATERING EVENIMENT CARCIUN SI REVELION .
Exista un ctr intre firma x si firma y pt aceste servicii.
Cum se inregistreaza ,este corect in 6458?desi vin angajati ai firmei si nu numai;
george-neagu, moderator