Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... La bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

La bloc

Ce masuri legale se pot lua impotriva acelori locatari care prin mizeria in care traiesc in spatiul lor raspandesc gandaci in toata scara de bloc si nu lasa acces la cei de la deratizare!
Incepeti cu o plangere la DSP.
Cu atat mai bine daca este semnata de mai multe persoane, vecini.
Sesizati oficial presedintele de asociatie care detine autoritatea si competenta sa solicite implicarea autoritatilor-autoritatea de sanatate publica