Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Gradinita privata
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Gradinita privata

Bună ziua! As dori și eu pașii pentru accesarea fondurilor nerambursabile pentru o gradinita . Adresa de mail auravcucu@gmail.com
Mulțumesc!
auravpopescu, utilizator
Buna ziua,
Fie cautati informatii pe net, fie va adresati unui consultant, pe adresa de mail lasata nu cred ca o sa primiti vreo informatie
Multumesc!