Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Ati fost sau nu la vot ?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Ati fost sau nu la vot ?

Hai sa incercam un exercitiu . Daca moderatorii cred ca e inutil pot sterge acest topic.

As dori ca utilizatorii sa raspunda in cadrul acestui topic numai prin da sau nu daca au fost la vot.
Ar fi relevant pentru a vedea gradul de implicare al fiecaruia. Multumesc anticipat.
da, eu am fost deja la vot ....:)
Inca nu, dar ma duc, sigur.
Da , plec in 5' .
......................m-am intors .
Am votat . Am uitat sa va spun ca numele meu de biserica ( dat de omama )
este : Iohana
ContSters109653, utilizator
DA!
Nu, dar ma voi duce.