Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Consultanta dosar partaj
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Consultanta dosar partaj

Buna seara! As dori o consultanta a unui dosar de partaj pe rol in care s-a dat si o pronuntare provizorie! Ma intereseaza un avocat specializat in lichidarea bunurilor comune sau care cel putin a lucrat foarte mult cu asemenea cazuri ! Multumesc!
Tuty1983, utilizator
Apelați cu incredere la orice avocat specializat in drept civil din orașul dvs,nu este vorba despre chirurgie pe creier ,pt orice civilist cu experienta astfel de cauze sunt relativ banale.Depinde foarte mult de cum a fost pornită acțiunea la fond ,de calitatea dvs reclamant sau pârât etc.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Alegeți un avocat de pe forum sau solicitați recomandări prietenilor, orice avocat civilist se află în raport cognitiv cu speța dvs!
Va puteti adresa Baroului de avocati din judetul dvs. sau cere consultanta pe forum accesand butonul "consultanti" si va alegeti contracost persoana dorita daca aceasta este disponibila.