Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua...

Sotul este administrator al unei Societati SRL -asociat unic . Societate este deschisa din 2019 ,obiectul activitatii este transporturi rutiere de marfuri 4941. Poate fi sofer in cadrul societatii fara contract de munca ??? Specific sotul este sofer profesionist si detine atestate profesionale ptr categoria de transport ?
~ Conținut șters la cerere ~
Numai dacă in actul de numire sunt menționate si astfel de atribuții.