Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Certificat de actionar
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Certificat de actionar

Buna ziua detin un certificat de actionar la PECO adresa Satu Mare si as dori sa stiu daca mai este valabil si ce as putea sa fac cu el In primii doi ani am primit niste dividente prin posta iar de atunci nimic
Gasiti aici informatii utile despre Depozitarul central: [ link extern ] /