Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Test de paternitate Tata Fiica
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Test de paternitate Tata Fiica

Tatăl cere un test de paternitate cat costa cel mai ieftin va rugam sa ne ziceți și unde se face este ai la domociliu
Manuela Rășină, administrator
Buna ziua,
Intrebati la INML.
Costul este de circa 3000 lei.
Trebuie să ne dati mai multe amănunte pentru a primi un raspuns care va ajute concret: copilul este sau nu recunoscut de acest tata, testul ADN se cere in cadrul unui proces sau nu, cati ani are copilul, care a fost relația tatălui cu el pana acum, ce va doriti si dvs etc.
Ar fi indicat sa contactați un avocat căruia sa-i expuneti pe larg situația și care să vă ajute in acest demers deoarece poate fi unul anevois.
Avocat Neagu Elena, Avocat
La IML- 2800 lei.
Dacă testul ADN nu este cerut in cadrul unui proces atunci acesta poate fi efectuat la orice clinica/spital privat iar costul este de intre 700 lei- 1000 lei.

~ Conținut șters la cerere ~