Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocati specializati CEDO
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocati specializati CEDO

Buna ziua, va rog sa imi recomandati avocati foarte pregatiti si cu rezultate foarte bune( procese castigate) la CEDO.Mi- am facut o idee, dar as vrea si alte pareri. Va multumesc.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]