avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocati specializati CEDO
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocati specializati CEDO

Buna ziua, va rog sa imi recomandati avocati foarte pregatiti si cu rezultate foarte bune( procese castigate) la CEDO.Mi- am facut o idee, dar as vrea si alte pareri. Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:44, 10 Februarie 2020
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara. un avocat bun pe partea de divorțuri in iași, îmi ... enisirin enisirin Buna seara. Un avocat bun pe partea de divorțuri in Iași, îmi puteți recomanda? Vs mulțumesc (vezi toată discuția)
Un avocat care are la activ mai multe cazuri de incendiu solutionate ... 0Cristian 0Cristian Un avocat care are la activ mai multe cazuri de incendiu solutionate si castigate in instanta gasesc? (vezi toată discuția)
Avocat specializat asociatii proprietari - ansambluri rezidentiale andreibkn andreibkn Buna seara, Imi puteti recomanda un avocat specializat pe Asociatii Proprietari - Ansambluri rezidentiale? Avem aceasta speta ... (vezi toată discuția)