avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1777 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... GDPR INVOCAT IN RASPUNSURI LA LEGEA 544
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

GDPR INVOCAT IN RASPUNSURI LA LEGEA 544

Buna ziua,
In urma unor cereri facute la primarie despre activitatea consiliului local in baza legii 544 s-au emis documente raspuns dar cu numele tuturor persoanelor acoperite cu marker negru invocat fiind Regulamentul European :GDPR. Este corect?

Alte discuții în legătură

Condica de prezenta a primăriei este sau nu de interes public, ... Manguroberto@gmail.com Manguroberto@gmail.com Condica de prezenta a primăriei este sau nu de interes public, căci eu am primit răspuns ca nu este informație de interes public. (vezi toată discuția)
Inscriere nou proprietar la asociatie de proprietari.o persoana ... alina_25 alina_25 Inscriere nou proprietar la Asociatie de proprietari.O persoana dupa ce face succesiunea trebuie sa duca la asociatia de proprietari copie dupa certificatul ... (vezi toată discuția)
Musamalizare caz, comisia de disciplina, functionar public ContSters98173 ContSters98173 Sunt functionar public si am solicitat Primariei de comuna, unde si lucrez, in baza Legii 544/2001,in data de 25.02.2009 sa mi se elibereze copii de pe ... (vezi toată discuția)