avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Aș putea să mă transfer pe ore pe care le am si in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Aș putea să mă transfer pe ore pe care le am si in prezent?

Buna dimineata!In acest an școlar sunt titulara in doua scoli.Pentru anul școlar 2020/2021 aș vrea să mă transfer,pastrandu-mi totodată orele dintr-o scoala din cele două in care sunt titulara.Practic doar dintr-o scoala aș vrea să plec prin transfer.Cum ar trebui să procedez,cum ar trebui să decurgă procedura de transfer?Multumesc!

Alte discuții în legătură

Bună seara! din anul 2006 sunt titulara pe catedra de limba ... Ianina Pro Ianina Pro Bună seara! Din anul 2006 sunt titulara pe catedra de limba romana dintr-o școală din Penitenciar, acea școală avea personalitate juridică atunci. Acum ... (vezi toată discuția)
Buna ziua lucrez in invatamant, sunt profesor titular pe discipline ... milena2020 milena2020 Buna ziua Lucrez in invatamant, sunt profesor titular pe discipline tehnice si doamna ministru vrea sa faca modificări la Legea Educației, prin proiectul ... (vezi toată discuția)
Prelungire concediu fara plata Dorinela23 Dorinela23 Bună ziua! Sunt titulara in învățământ din anul 2002 . Am 17 ani vechime dintre care 4 ani am fost in concediu pentru cresterea și îngrijirea ... (vezi toată discuția)