Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... CURTEA DE APEL
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

CURTEA DE APEL

Daca am cistigat un proces si la judecatorie si la tribunal,poti sa pierzi la curtea de apel?
Castigarea celor doua etape nu presupune in mod implicit si succesul in ultima.
Teoretic sansele de a pierde sunt mai mici în recurs pt ca in aceasta cale de atac se analizează doar probleme de drept dar exista si această posibilitate.
multumesc frumos