Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Taxa Oxigen Bucuresti
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Taxa Oxigen Bucuresti

Buna ziua,

Detin un autoturism cu nora de poluare euro 3.
In textul hotararii de consiliu cu care s-a aprobat aceasta taxa nu se specifica clar(sau n-am vazut eu) daca pentru masinile euro3 Benzina trebuie sa achiziti taxa si in afara ZACA, sau doar daca intentionezi sa traversezi.

Multumesc anticipat pt raspunsuri
Mașinile Euro 3 pot circula prin ZACA și pe restul străzilor din capitală, doar cu vinieta Oxigen.