Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Plangere
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Plangere

Salutare, inainte sa platesc un avocat m am decis sa pun o intrebare aici
I am oferit acces-ul la o adresa de e mail unui prieten iar acesta a lasat la randul lui o alta persoana fara acordul meu, acesta a schimbat adresele de recuperare iar eu nu imi mai pot accesa contul , am incercat sa discut amiabil dar nu primesc acordul de a intra si a verifica si modifica adresele, vreau sa depun o plangere vreau sa stiu daca ar trebui sa i acuz de abuz de incredere sau de violarea secretului corespondentei sau de ce anume. Multumesc !
Daca este adresa de e-mail de la providerul de internet, puteti schimba singur parola e-mailului, prin website sau prin a da telefon la serviciul tehnic al providerului.
Este o adresa de e-mail creata de mine dupa ce a fost stearsa de cei de la yahoo pentru inactivitate banuiesc