Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Când poate ieși la pensie?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Când poate ieși la pensie?

Femeie, născută 23.02.1966, stagiu total de cotizare realizat= 17ani 8luni 23zile din August 1984-Ian 2002, 16 ani 8 luni și 9 zile gr. I (100%) ,3 copii
Datele postate nu sunt clare.
Postati:
-Total stagiu de cotizare realizat
Din ce se compune acesta.
Grupa I de munca a afost pana la 31/03/2001.
Clarificati aceste lucruri.