avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 756 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... În baza dispozițiilor art.14 al Decretului ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

În baza dispozițiilor art.14 al Decretului nr.195/2020, autorizatia de circulatie provizorie isi pastreaza valabilitatea?

În baza dispozițiilor art.14 al Decretului nr.195/2020, autorizatia de circulatie provizorie isi pastreaza valabilitatea?

Alte discuții în legătură

Permis conducere Damcri Damcri Dacă permisul de conducere îmi expira pe 1 aprilie 2020 iar programările pentru vizita medicala s-au anulat toate din cauza covid-19 pot sa ma bazez pe ... (vezi toată discuția)
Valabilitatea documentelor pe perioada starii de urgenta si imediat dupa mvaduva mvaduva Buna ziua, Extras de pe pagina drpciv.ro : <<< In conformitate cu prevederile art.14 din Decretul Președintelui României nr. 195 din data de ... (vezi toată discuția)
Problema numere rosii djluci djluci tocmai mi-am luat un opel si am nr rosii de satu mare expirate la rar doar in 17 septembrie am programare pt inmatriculare cica nu se mai dau nr rosii inca o ... (vezi toată discuția)